getuigenissen paranormale  medium

getuigenissen mediums GETUIGENISSEN OVER ONZE PARANORMALE MEDIUMS

Op deze pagina lees je de getuigenissen die zijn gedeeld in september 2010. Het gaat om ervaringen van bezoekers die contact hadden met een medium via Mediums.nl en hun beleving wilden delen. Deze getuigenissen geven een eerlijk en persoonlijk beeld van hoe consulten worden ervaren. Dit gaat om echte getuigenissen van klanten.

Elke ervaring is uniek en weerspiegelt wat een consult op dat moment voor iemand betekende. Sommige mensen vonden bevestiging, anderen kregen meer rust of helderheid bij vragen rond liefde, relaties, werk of persoonlijke ontwikkeling. Samen vormen deze getuigenissen een waardevol overzicht van wat consulten kunnen betekenen.

Getuigenissen als weerspiegeling van echte ervaringen

De getuigenissen op deze pagina zijn afkomstig van echte consultmomenten in september 2010. Ze laten zien hoe mensen het gesprek, de begeleiding en de afstemming met een medium hebben ervaren. Dit helpt nieuwe bezoekers om zich een realistischer beeld te vormen.

Veel bezoekers gebruiken getuigenissen als aanvulling op het profiel van een medium. Ze geven context en nuance, en laten zien hoe verschillende mensen een consult beleven. Zo dragen ze bij aan vertrouwen en een weloverwogen keuze.

Transparantie en zorgvuldigheid

Mediums.nl hecht veel waarde aan transparantie. Getuigenissen worden met zorg behandeld en geplaatst binnen een respectvol kader. Persoonlijke of gevoelige details die niet bijdragen aan het inzicht worden vermeden.

Een consult is bedoeld als ondersteuning en inzicht bij levensvragen en vervangt geen medische, juridische of professionele hulp. Wat iemand uit een consult meeneemt, verschilt per persoon. De gedeelde ervaringen op deze pagina zijn daarom altijd persoonlijk en contextgebonden.

Getuigenissen per maand

Door getuigenissen per maand te groeperen, ontstaat een helder overzicht van recente ervaringen. De getuigenissen van september 2010 laten zien welke thema’s op dat moment in septemberleefden en hoe bezoekers hun contact met een medium hebben ervaren.

Getuigenissen worden geplaatst vanuit respect voor zowel de bezoeker als het medium. Ze zijn bedoeld als herkenning en aanvullende informatie, niet als belofte of garantie. Door ervaringen per maand te bundelen, blijft het overzicht actueel en transparant.

Wil je een bredere indruk krijgen, dan kan je ook getuigenissen uit eerdere maanden bekijken:


Betrouwbare mediums staan klaar voor u, lees hieronder de getuigenissen. Lees hier wat anderen over onze paranormale mediums schrijven in een getuigenis.

Als je denkt dat zij een blad voor haar mond houdt of ze naar je eigen woorden praat, denk dan nog maar een keertje ! Niet MB die drukt je neus op de feiten maar blijft een prachtmens met een gouden hart. Ik kan haar niet genoeg bedanken xxx Kel

Getuigenis van 5   geplaatst door Kelly
getuigenis voor medium MB Rhais op maandag 27 september 2010 om 14u15
Bedankt Roos voor het fijne gesprek. Je hebt me een flink aantal inzichten en bevestigingen gegeven. Ben benieuwd hoe het allemaal gaat verlopen.....Ik laat zeker nog wat van me horen. Liefs Suzanne

Getuigenis van 5   geplaatst door Suzanne
getuigenis voor medium Roos op zaterdag 25 september 2010 om 10u28
Lieve Rhais, Elke keer weer geef je me goede raad en voel je de dingen heel goed aan. De manier waarop jij mijn gevoelens verwoord is echt super. Je bent eerlijk en scherp en zegt de dingen zoals ze zijn en daar kan ik wat mee. Je laat me heel erg naar mijzelf kijken en dat waardeer ik enorm. Rhais je hebt een groot, warm hart en ik merk dat je dit werk doet om anderen te helpen Dank je wel lieve Rhais voor alles. Dikke kus Miranda

Getuigenis van 5   geplaatst door Miranda
getuigenis voor medium MB Rhais op dinsdag 21 september 2010 om 2u55
bedankt roos ik had heel veel aan ons gesprek en ik bel je zeker nog een keer terug want jij gaf mij veel steun je bent uniek

Getuigenis van 5   geplaatst door Marina
getuigenis voor medium Roos op donderdag 16 september 2010 om 19u21
Wou je toch even bedanken. Je was een grote steun na het plotse overlijden van mijn man en door jouw woorden kan ik de wereld weer de kop bieden. Het klopte trouwens dat mijn oudste zoon terug naar huis zou komen. Je bent een vrouw uit de 1000 en dat mag iedereen weten xxx

Getuigenis van 5   geplaatst door Marleen
getuigenis voor medium MB Rhais op dinsdag 14 september 2010 om 15u35
Bedankt lieve Morgane, je hebt mij kracht gegeven en inzicht in mijn situatie, tot spoedig!

Getuigenis van 5   geplaatst door Bert
getuigenis voor medium Morgane op maandag 6 september 2010 om u28
Je bent een bijzondere dame, je kan je goed invoelen in diverse situaties, blij dat ik jou leerde kennen. Je bent heel lief en vriendelijk, ik bel je geregeld en het is altijd aangenaam, ook met voorspellingen sla je de nagel op de kop. Bedankt voor alles.

Getuigenis van 5   geplaatst door Moniek
getuigenis voor medium Morgane op vrijdag 3 september 2010 om 20u41
heey olga je bent een toppertje ik wil je graag bedanken voor wat je me zoiezo vanavond had verteld dat ik u eindelijk de reden weet dus ik kan nu eindelijk rust geven en dan kan ik het een beetje met rust laten dat was gewoon ook wat ik zocht ook al hoor ik van iedereen dat goed komt je heb me dat stukje rust nu gegeven en heb gevoel dat nu een sneltrein gaat komen en dat het eindelijk uit gaat komen omdat ik het nu beetje los kan laten dankzij denk nog veel positiever dan dat ik al deed de afgelopen weken en dat ik veel gezocht heb naar antwoorden en van jou het beste en eerlijkste en oprechten antwoorden kreeg waar ik al anderhalf tot 2 maanden mee zat je bent een toppertje en ik hoop dat je nog vele mensen mag helpen en dat als mensen hulp nodig hebben dat ze de lieve olga zeker moeten raad plegen en je gaat weer lekker fluitend je dag door

Getuigenis van 5   geplaatst door Mark
getuigenis voor medium Olga op donderdag 23 september 2010 om 6u41
Ik spreek je al sinds Vera is overleden. Ondanks dat ik haar oprechtheid, eerlijkheid, humor en begaanheid mis, voelt het bij jouw ook zeker goed aan Je bent een lieve vrouw, eerlijk en oprecht en heb veel aan je gehad de afgelopen maanden. Dank je Olga en de groetjes van Miranda xx

Getuigenis van 5   geplaatst door Miranda
getuigenis voor medium Olga op zaterdag 18 september 2010 om 23u08
Hallo Olga, ik heb vorige week een fijn gesprek met je gehad. We zijn er nog niet, maar je had gelijk Ik zal je van de week nogmaals bellen. Ik heb veel aan het gesprek gehad.

Getuigenis van 5   geplaatst door Kitty
getuigenis voor medium Olga op vrijdag 10 september 2010 om 8u01
Mieke, Je bent een geweldig mens en je bent zo helder en duidelijk in wat je voelt en doorkrijgt. Dat maakt het heel fijn om met jou te praten en je adviezen zijn geweldig. Ik zal je nog vaak bellen. Dank je ! Knuffel Joyce (turkije)

Getuigenis van 5   geplaatst door Joyce
getuigenis voor medium Mieke op woensdag 8 september 2010 om 4u15

DOE UW VOORDEEL MET EEN MEDIUMSACCOUNT

Geniet van de voordelen van een mediums-account. Goedkoper telefoonconsult met een betrouwbaar medium, chatconsult of mailconsults met mediums, geniet van tal van ledenvoordelen. Ook mediumchat mogelijk via account.


TOP